USŁUGI

Toczenie CNC

logo-euro-tech-white

Zainteresowany współpracą?

ZADZWOŃ

Zakres usług

Toczenie CNC

Obróbka skrawaniem  z wykorzystaniem technologii toczenia CNC to druga z podstawowych usług, które oferujemy naszym klientom. Mamy dwa sterowane numerycznie centra tokarskie (Famot 400 i RAIS 250), na których wykonujemy detale o średnicach od 10mm do 300mm i długości do 500mm. Używanie sterowanych komputerowo obrabiarek umożliwia doskonałą powtarzalność obróbki, co jest istotne dla klientów systematycznie zamawiających te same detale. 

Oferujemy obróbkę CNC różnorodnych materiałów, m.in. aluminium, brązu, mosiądzu, stali: zwykłych, nierdzewnych i kwasoodpornych oraz tworzyw sztucznych. Materiał pochodzi od klientów lub od naszych, sprawdzonych dostawców (certyfikat 3.1 jest podstawą).

Park maszynowy umożliwia nam realizację zleceń średnioseryjnych, ale także, w zależności od potrzeb klientów, wykonujemy pojedyncze elementy lub małe serie. Bardzo często toczymy wykonane w naszej odlewni odlewy aluminiowe. Ponadto, na życzenie klientów dostarczamy kompletnie wykończone detale wraz z obróbką wibrościerną, galwaniczną lub lakierniczą – taki sposób realizacji potrzeb znacznie obniża końcowe ceny wyrobów przez znaczną redukcję kosztów logistycznych naszych klientów. 

Zainteresowany współpracą?

Umów się na spotkanie